Nacházíte se: Zdravé spaní / Matrace / matrace PŘÍRODNÍ PĚNA / Matrace BIOGREEN

Matrace BIOGREEN

Matrace BIOGREEN - Matrace BIOGREEN v potahu LYOCELL

Matrace BIOGREEN je spojení nejmodernější technologie a obnovitelných přírodních zdrojů. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny ricinovým olejem. Pěna Biogreen je také impregnována výtažkem z aloe vera, který má anibakteriální účinky.
Matrace je vyrobena z kvalitní HR-pěny s otevřenou buněčnou strukturou pro lepší vzdušnost a prodyšnost. FYZIOSYSTÉM umožňuje rozložení hmotnosti do 7 zón, čímž ideálně tvaruje Vaši páteř během spánku.

Snímatelný luxusní potah LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza, dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a lyocellu pro lepší provzdušnění jádra. LYOCELL je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textílií duté PES vlákno - gramáž 400 g/m2. Potah je snímatelný a pratelný na 60 stupňů.

Při výběru matrace Biogreen napište do poznámky rozměr a tuhost matrace: T3- do 110 kg (středně tuhá), T4- do 150 kg (tužší). Uvedená cena se vztahuje na matrace do rozměru 90x200cm. Atypické rozměry jsou za příplatek.

 

Tip - jak vybrat správnou matraci

Nosnost: 150kg-T4,T3-110kg
Doporučený rošt: lamelový, pevný
Výška matrace: 20 cm
Cena za : do 90x200 cm, potah Lyocell
Země původu: Slovensko

Cena bez DPH: 8190,- Kč

Cena s DPH: 9910,- Kč

+ zvětšit fotografii           |           + doporučit známému

Mám zájem o více informací k tomuto produktu

Váš dotaz:

Váš email:

Váš tel. kontakt:

Opište prosím čísla z obrázku.


Zpět na výpis produktů...