Nacházíte se: Zdravé spaní / Matrace / matrace FERRETI / Matrace PILATIS

Matrace PILATIS

Matrace PILATIS

Matrace s dokonalou prodyšností a odvodem vlhkosti

K  VYZKOUŠENÍ  NA PRODEJNĚ VE ZLÍNĚ

Originální systém vzduchových průduchů a kanálků vytváří dokonalé proudění vzduchu odvádějící teplo a vlhkost z jádra matrace. Tímto systémem automatické termoregulace snížíte svou potivost.

Vlastnosti jádra matrace Pilatis

Originální systém vzduchových kanálků matrace PILATIS zvyšuje prodyšnost ve všech jejích osách. Dochází tak k dokonalému proudění vzduchu skrz celou matraci. Takto vzniklé mikroklima sníží vaši potivost a tím i riziko usazování roztočů v jádru matrace, čímž dochází ke zvýšení hygienického standardu matrace. Kombinace systému termoregulace a zónování s dokonalou oporou páteře zaručuje regeneraci organizmu po celou dobu spánku.

Jádro matrace PILATIS je vyrobeno z jedinečné značkové pěny CELLFLEX vyvinuté pro nejexkluzivnější řady matrací. Trvalá elasticita, excelentní pružnost a vysoký standard bodové elasticity garantují rovnoměrné rozložení tlaku těla. Optimální otevřená buněčná struktura zaručuje vysokou úroveň propustnosti vzduchu s vynikající regulací vlhkosti, která je navíc podpořena profilací jádra matrace.Pěna CELLFLEX je vyrobena podle nejpřísnějších kritérií zaručujících nejvyšší kvalitu.

A. POTAH MATRACE SILK - Tento potah vyniká elegancí, jemností a je velmi příjemný na dotek. Vlákno z přírodního hedvábí obsahuje podobné bílkovinné látky jako lidská kůže, a proto na ni blahodárně působí. Vlákno navíc odolává mikroorganizmům a nevyvolává žádné alergické reakce. Přírodní hedvábí je doplněno přírodním bambusovým vláknem s antibakteriálními účinky.
B. TVAROVÉ DUTÉ ROUNO HOLLOW-FILL - Duté rouno je upraveno silikonováním, což mu dodává výjimečnou nadýchanost a nesléhavost. Nadstandardní hmotnost rouna 300 gramů na m2 pak umocňuje celkový komfort matrace.
C. SPODNÍ TKANINA ELASTAN - Vysoce elastická tkanina spoluvytvářející elasticitu celého potahu je nezbytná pro maximální využití tvarových vlastností jádra matrace. Tkanina současně chrání jádro matrace proti znečištění. Pratelný.

ZÁRUKA - 5 LET

Nosnost: 130 kg
Doporučený rošt: lamelový
Výška matrace: 23 cm, 25 cm
Cena za : 90x200 cm v23
Země původu: Slovensko

Cena bez DPH: 15240,- Kč

Cena s DPH: 18440,- Kč

+ zvětšit fotografii           |           + doporučit známému
Matrace PILATIS - jádroMatrace PILATIS - detail jádraMatrace PILATIS - detail potahu

Mám zájem o více informací k tomuto produktu

Váš dotaz:

Váš email:

Váš tel. kontakt:

Opište prosím čísla z obrázku.


Zpět na výpis produktů...